Kál, 3350 Kál, Jászapáti úti ipartelep 1, 3350 Magyarország

placeMegjelenítés a térképen

Munkavégzés rugalmas munkarendben

A MASTERFOAM KFT. 2023.-ban Kálban indított teljesen új automatizált technológiával működő polisztirol gyártási tevékenységéhez keres, lelkes új kollégát az alábbi pozícióba:

MŰANYAGIPARI GÉPKEZELŐ

Gyere, és dolgozz Te is velünk!

Munkavégzés helye: 3350 Kál, Jászapáti úti ipartelep 1.

Feladatok

  • EPS gyártó új modern automatizált ipari gépsor önálló üzemeltetése, beállítása, típusváltások elvégzése a termelési terveknek megfelelően
  • a gépsor anyagellátását biztosító rendszer optimális működtetése
  • az általa legyártott késztermékek minőségének ellenőrzése
  • szükséges megelőző gépkarbantartások elvégzése
  • rendezett munkaterület fenntartása
  • Gépkezelő
  • Fix munkahely
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Pontos bérkifizetés
  • Összeszokott csapat
  • Jó hangulat
  • Családias légkör

Ideális jelölt

  • műszaki területen szerzett középfokú végzettséged van, vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalatod
  • releváns tapasztalat hiányában is várunk, ha nyitott vagy és képes tanulni, fejlődni
  • motivált vagy az új ismeretek befogadására
  • kötelességtudó, lojális és megbízható vagy
  • precízen és igényesen végzed a munkádat
  • aktív csapatjátékos vagy, de az önálló munkavégzést is szereted

Előnyt jelent:

  • Vezető üléses targoncavezetői képesítés (3324)
  • Kazán kezelői képesítés

Juttatások

  • Versenyképes bérezés
  • Munkába járás támogatása
  • Teljesen új gyártói technológia, kulturált munkakörülmények
  • Fiatalos, dinamikus csapat, családias légkör
  • Hosszú távú együttműködés
  • Biztos, stabil nagyvállalati háttér

Várjuk jelentkezésed!

Keresd: Szabó Klaudiát az alábbi elérhetőségeken:
szaboklaudia@masterfoam.hu
70/377 2103

személyesen: a munkavégzés helyén