Kál, 3350 Kál, Jászapáti úti ipartelep 1, 3350 Magyarország

placeMegjelenítés a térképen

Munkavégzés 3 Műszak - napi 8 óra

Szeretnél egy családias légkörű munkahelyen dolgozni, mely közel van az otthonodhoz?

Örülnél, ha a fizetésedet minden hónapban tervezetten és pontosan kapnád kézhez?

Tudsz és szeretsz csapatban dolgozni?

Akkor gyere, és csatlakozz Hozzánk GÉPKEZELŐ-ként!

Feladatok

  • Habfólia gyártó és továbbfeldolgozó gépsorok kezelése
  • Gépek anyagellátásának biztosítása
  • Késztermékek méretre vágása, csomagolása
  • Gépek beállítása, átállítása és működtetése a termelési tervek alapján
  • Gépkezelő
  • Fix munkahely
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Pontos bérkifizetés
  • Összeszokott csapat
  • Jó hangulat
  • Családias légkör

Ideális jelölt

  • Minimum alapfokú végzettséggel rendelkezik
  • Vállalja a több műszakos munkavégzést
  • Megbízható
  • Jó fizikumú és állóképességű

Előnyt jelent:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezik
  • Gyártó vállalatnál szerzett munkatapasztalat

Juttatások

  • Béren kívüli juttatások, bejárás támogatás
  • Éves teljesítményhez kapcsolódó egyéb kifizetések
  • Stabil vállalati háttér