Kál, 3350 Kál, Jászapáti úti ipartelep 1, 3350 Magyarország

placeMegjelenítés a térképen

Részmunkaidő (megegyezés alapján)

Olyan munkahelyen szeretnél dolgozni, ahol a vállalati célok és sikerek elérése mellett a saját karriercéljaid is teljesülhetnek?
Mi hiszünk a jól szervezett, őszinte emberi kapcsolatokon alapuló együttműködésben, amely során hatékony és eredményes munkával érjük el a közösen kitűzött célokat!

A Masterplast vállalatcsoport a legnagyobb magyar tulajdonú építőanyag és egészségipari gyártó-kereskedő vállalat. 9 európai országban közel 1200 főt foglalkoztatva biztosítja a közvetlen piaci jelenlétet partnerei számára. A folyamatos fejlődés miatt a gazdasági csapatát is bővítjük, melyhez szeretnénk, ha te is csatlakoznál!

Váltsd valóra nálunk elképzeléseidet és építsd velünk a jövőt, mint

KÖNYVELŐ

A 6 fős gazdasági csapatunk egyik mozgatórugóját keressük, aki képes: elmélyülni a számok és az összefüggések világában és az összehangolt csapatjátékban is oszlopos tag, pontos precíz munkájának fókuszában a proaktivitás áll, a határidőket nem csak ismeri, de gondosan be is tartja, nem veszik el a függvények világában, ha az adatokat több helyről kell összegyűjteni és dolgozni velük.

Feladatok

Olyan könyvelőt keresünk, aki:

A munkáját lelkiismeretesen, elhivatottsággal végzi, rendelkezik megbízható szakmai alappal könyvelés területén, és nyitott tudásának további bővítésére is.

Akkor vagyunk igazán jó választás számodra, ha képes vagy:

–  egy gyártó cég könyvelési feladatait ellátni,

– az esedékes Áfa és adóbevallásokat, pénzügyi kimutatásokat, adatszolgáltatásokat, statisztikákat elkészíteni,

–  főkönyvet és az analitikus nyilvántartásokat rendszeresen egyeztetni,

– a havi és éves zárásokban, könyvvizsgálat során, illetve a pénzügyi beszámoló elkészítésében aktívan közreműködni.

A munkakör betöltéséhez szakirányú mérlegképes könyvelői végzettség szükséges.

Emellett nagyon fontos számunkra a rugalmasságod, az időszakos terhelhetőséged, amit igyekszünk jó hangulatú fiatalos csapattal, családias környezetben viszonozni a tapasztalathoz illeszkedő bérrel és szakmai fejlődés mellett. Munkádra hosszú távra tervezünk, teljes munkaidőben azonnali kezdéssel

Kálban a MASTERFOAM Kft. telephelyén  vagy T-CELL Plasztik Kft. székhelyén 4200 Hajdúszoboszló, Szováti útfél 3/b.

VÁRJUK MIELŐBBI JELENTKEZÉSED!

  • Könyvelő
  • Fix munkahely
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Pontos bérkifizetés
  • Összeszokott csapat
  • Jó hangulat
  • Családias légkör